Ласкаво просимо на офіційний веб-сайт

САША МІЛІВОЄВ

 

Ukraine flag
УКРАЇНСЬКА

 

Саша Мілівоєв (серб. Saša Milivojev, нар. 19 квітня 1986) - сербський письменник , поет і журналіст-оглядач.Саша Мілівоєв - Saša Milivojev

Він є одним з найбільш читаних оглядачів у Сербії, є автором п’яти книг і численних рубрик, опублікованих у різних щоденних газетах.

Він є автором роману Хлопчик із Жовтого дому та політичних виступів. Його робота перекладена приблизно на двадцять мов світу.

З 2008 року Мілівоєв працював співробітником у рубриці «Погляди» газети «Політика», а станом на 2009 рік писав колонки в газеті «Правда». До 2009 року його тексти були надруковані приблизно в 3 мільйонах примірників різних газетах.

Його поетичні досягнення були представлені глядачам Белграда двічі в Етнографічному музеї у співпраці з відомими сербськими художниками.

Каїрську читацьку публіку познайомила з його поезією в травні 2010 р. Його книга «Коли світлячка зникло», коли він був присутній на різних літературних зборах, де відомі письменники говорили про нього.

У Саудівській Аравії журналісти пишуть про його любов до Бога; в єгипетських газетах ("Аль Ахбар" і "Шашаті") Саша Милівоєв згадується як "письменник містичного польоту та медитації".

 

 

 

 

English

 

 

 

 

 

www.sasamilivojev.com

Саша Мілівоєв © 2022 - Всі права захищені