Ласкаво просимо на офіційний веб-сайт

Ukraine flag

САША МИЛИВОЄВ

РУСИНЬСКЫЙ

 

 

 

 

 

Саша Миливоєв (Saša Milivojev) є знаний письменник, поет, журналіст і політичний аналітик... Один з найчитаніших колумністів у Сербії, він є автором п'яти книг та численних колонок, опублікованих у різних щоденних газетах.Саша Миливоєв Він є автором роману "Хлопчик з Жовтого Дому" і політичних промов. Його твори перекладені на приблизно двадцять мов по всьому світу.

Миливоєв народився у 1986 році в Зреняніні (СФРЮ, Сербія), де він розвивав свої численні таланти в Музичній гімназії. Він співав у "Королі Давиді" Ораторіо Артура Хонеггера в Арадській філармонії, Румунія. Після десяти років насолоди музикою, Миливоєв звернувся до Філологічного факультету Белградського університету, де він є успішним студентом сербської мови та літератури. Він є автором чотирьох збірок поезій: "Таємниця за Вздохом" (опублікована у 2006 році Народною Книгою, Белград); "Перший Раз" (опублікована у 2008 році Культурно-Освітньою Спільнотою, Крушевац, 2008); "Коли Світлячок Відлетить" (сербською, англійською та арабською, Філіп Вішніч, Белград, 2010); "Світський біль" (англійською, сербською та арабською), та роман під назвою "Хлопчик з Жовтого Дому". Він є одним з авторів книги "Любовний рецепт" (Культурно-Освітня Спільнота, Крушевац, 2010). Він отримав багато нагород, а його поезії включені в кілька антологій поезії. Як член Асоціації поетів Сербії "Поезія СРБ", він отримав нагороду "Поема року 2021" за поему "Світський біль". Вірші Саші були опубліковані в книзі "Заповіти 2012" Асоціації сербських письменників Швейцарії.

З 2008 року Миливоєв працював як співробітник колонки "Погляди" газети "Політика", а з 2009 року він писав колонки в газеті "Правда", займаючись аналітичними та синтетичними дослідженнями новітньої та сучасної історії сербського народу. Займаючись темами воєнних злочинів, Миливоєв отримував похвалу від багатьох, але також і критику від осіб, які не поділяють його політичні погляди і часто звинувачували його в маніпулюванні читачами та поширенні "мови ворожнечі". До 2009 року тексти Миливоєва були надруковані в приблизно 3 мільйонах екземплярів у різних щоденних газетах. Він був одним з найчитаніших колумністів у Сербії у 2008 і 2009 роках та жертвою різних політичних маніпуляцій. З тіні він впливав на дуже важливі рішення політичного керівництва. Його ідеї крали політики та таємні служби через SMS. Наприклад, пан Саша Миливоєв є творцем ідеї політичного голодування та професійним руйнівником рейтингу. Він займається політичною драматургією як у літературі, так і в реальності.

Його поетичні досягнення були представлені белградській публіці двічі, в Етнографічному музеї, у співпраці з відомими сербськими артистами, такими як: Ісидора Б'єліца, Івана Жигон, Єлена Жигон, Даліборка Стойсіч, Єва Рас, Данієл Павловіч, Жіжа Стойановіч, Злата Нуманагіч, Бранка Веселиновіч. Його поезію декламували відомі актриси Светлана Бойковіч, Ружиця Сокіч, Даніца Аћімац, Снежана Савіч, Сузана Манчіч тощо. Взаємною співпрацею цього молодого автора також підтримали Оля Іваніцька, Здравко Шотра і Марко Новаковіч. Журналістка і письменниця Рада Саратіч публічно говорила про поезію Саші на самому початку його кар'єри, коли він був протеже театрального критика та літературного критика Йована Ћірілова. Журналістка Ольга Стояновіч написала рецензію на його роман "Хлопчик з Жовтого Дому", яка була опублікована в Літературному журналі Асоціації сербських письменників.

Він презентував перші екземпляри збірки поезій "Коли Світлячок Відлетить" сербською, англійською та арабською академіку Владеті Єротичу, белградському муфті Мухаммеду Юсуфспахічу та Олександру Вучичу. Як поет і журналіст, його бачили в дипломатичних колах, як гостя в посольствах у Белграді.

Перші копії шокуючого роману "Хлопчик з Жовтого Дому" - були подаровані у 2012 році автором Сашою Миливоєвим сербським політикам: прем'єр-міністру і міністру поліції Івиці Дачічу; Президенту Сербії Томіславу Ніколичу; також Ненаду Чанаку, Міланці Карич, Оліверу Дуличу... Російському послу в Сербії Олександру Конузіну, Єлені Гусковій, професору доктору Раде Божовічу та доктору Небойші Пајкічу, була представлена його книга. Легендарний Генерал-лейтенант Югославської Народної Армії Стеван Мирковіч прийшов зустрітися з молодим автором на Калемегдані з нагоди передачі роману. Саша Миливоєв також вручив копію судді Бельгійського Генерального прокурора...

Хоча було надруковано лише 200 копій за витратами автора, студента літератури, роман "Хлопчик з Жовтого Дому" широко освітлювався по всьому світу в 2012 році. Читачі та дипломатичні кола по всьому світу були шоковані. Тімур Блохін і Йована Вукотіч - найважливіші журналісти, згадані в біографії Саші Миливоєва, оскільки він досягнув світового медійного успіху завдяки їх співпраці. Його інтерв'ю для "ГОЛОСУ РОСІЇ" було перекладено англійською, португальською, іспанською, арабською, німецькою, польською, російською, французькою, сербською, албанською, турецькою, угорською, македонською... і опубліковане в бразильській пресі, в Сомалі, на першій сторінці газет "Торонто", а також в видатних ЗМІ, таких як: "The Oslo Times"; "Ukrainian Telegraph"; "Armenia Today"; "Radio Television of Republic of Srpska"; "Barometer" (Kyrgyzstan); "Bota Sot" (Albania), "Glas Srpske"; "Rajoni Press" (Albanian Information Agency); "Ukrainian Phrase"; "Pravda" та "Blic" (Сербія); "Gazeta Shqiptare", "Srna" (Інформаційне Агентство Республіки Српської); "Lajme Shqip" (Албанія); "Dal" (Білорус), "Beauty and Health" (Сербія); "Press Online" (BiH); "News Meeting" (Turkey); "Franco da Rocca News"; "Ruskije Novosti"... Інтерв'ю було опубліковано на безлічі інтернет-порталів та в газетах по всьому світу, а також потрапило до Ватикану. Папа Римський Бенедикт XVI в подальшому звернувся до світу проти торгівлі людськими органами.

У нього є поетичні прихильники по всьому світу. Каїрська читацька публіка познайомилася з його поезією в травні 2010 року, за його книгою "Коли Світлячок Відлетить", під час різних літературних зустрічей, де відомі письменники говорили про нього: Соха Закі, Мохамед Рафіє і Алаа Аль Асвані (один із найвідоміших письменників у світі, засновник опозиційного та політичного руху "Кіфая").

В Саудівській Аравії журналісти пишуть про його любов до Бога; в єгипетських газетах ("Al Akhbar" та "Shashati") Сашу Миливоєва згадують як письменника містичного польоту та медитації.

Він записав чотири пісні в студії спільно з групою хеві-метал "Алогія", він співав свої власні пісні.

У 2015 році "Прес-клуб Дубая" твітнув фото Саши Миливоєва і текст арабською мовою, в якому в ідомо його як "одного з найвидатніших колумністів у світі".

Зі своєю книгою поезій англійською та арабською мовами він подорожував до Індії, Бахрейну, Непалу, Об'єднаних Арабських Еміратів, Оману, Ірану, Лівану, Йорданії, Саудівської Аравії, Катару, Кувейту, Марокко, Єгипту, Туреччини, Чехії, Болгарії, Греції, Італії, Пакистану, до Кенії, до Танзанії, до Німеччини, Азербайджану, Казахстану, Словенії, Словаччини, Чорногорії, на Шрі-Ланку, до Румунії, Угорщини, Франції, Хорватії, в Боснію та Герцеговину, до Ефіопії, до Мальдів...

У 2020 році відомий єгипетський журнал "Horreyati" опублікував його інтерв'ю арабською мовою, а також вірш "Світський біль". І одна з найпрестижніших і провідних щоденних газет в Єгипті, "Al Dustour", опублікувала три його вірші арабською мовою, видання було надруковано у півмільйона екземплярів.

У 2021 році його інтерв'ю було опубліковано під назвою "Куди подівся сербський Байрон? Саша Миливоєв ексклюзивно з Дубая" в колонці "Відомість" щоденної газети "ALO" (Alo.ba). Відома письменниця Ісидора Б'єліца проголосила Миливоєва "сербським Байроном" давно.

У випуску від 31 січня 2021 року сербський журнал "Orange Star Magazine" в Нідерландах опублікував його фото на обкладинці та інтерв'ю під назвою "Саша Миливоєв - Заборонений, але все ще успішний!"

У жовтні 2021 року телезірка Сузана Манчіч запросила Сашу Миливоєва в свою телепередачу "Suzanin izbor". Програма була транслювалася на кількох кабельних телеканалах у Сербії та регіоні.

Його видалили та заборонили на Вікіпедії у всіх мовах, ніхто не може створити статтю під його ім'ям на будь-якій мові.

У 2022 році його фотографія, вирізка з газети, інтерв'ю, яке автор дав газеті "Pravda" у 2009 році щодо роману "Хлопчик з Жовтого Дому", знову з'явилися на порталі "Segodnya Today" білоруського телебачення SB.

У серпні 2023 року автор з'явився в ранковій програмі телебачення "Informer" у Сербії і шокував глядачів розповідями про Жовтий Дім.

Саша Миливоєв отримав сертифікат від Міністерства культури Об'єднаних Арабських Еміратів як важливий автор і дозвіл на проживання пожиттєво, "Golden ID". З 2023 року він офіційно проживає в Дубаї.

Саша Миливоєв - онук акторки театру, телебачення і кіно Даниці Аћимац.

Внаслідок цього Саша Миливоєв мав великі проблеми з дискримінацією в сербських ЗМІ, але незаперечно залишає незгладимий слід своїм ім'ям і фотографіями, які миттєво впізнаються в Сербії, з його виданими творами навіть використовувалися в кросвордах...

 

 

 

 

Перекладено роботом

🤖

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.sasamilivojev.com

Саша Миливоєв © Усі права захищені