САША МИЛИВОЈЕВ - Македонски - Биографија

САША МИЛИВОЈЕВ - Македонски

www.sasamilivojev.com

Saša Milivojev

Фотограф: Игор Чворо

Саша Миливојев - Биографија

        

       Саша Миливојев е познат српски писател, поет, новинар - колумнист и политички аналитичар со руско потекло.

       Роден е 1986. година во Зрењанин (СФРЈ, Србија), каде завршува музичка гимназија. Пеел во ораториум Крал Давид Артур Хонегер, во Арадска филхармонија (Романија). После завршувањето на музичката гимназија својата цел ја насочува кон Филолошкиот факултет на Универзитетот во Белград, каде е апсолвент на отсекот за проучување на српската книжевност и јазик. Автор е на четири збирки песни: Тајна иза уздаха (Народна книга, Белград, 2006), Први пут (Културно - пеосветна заедница, Крушевац, 2008), Кад свитац одлети' (на српски, англиски и арапски јазик, Филип Вишниќ, Белград, 2010), Љубави рецепат (Kултурно-просветна заедница, Крушевац, 2010) и шокантниот роман Дечак из жуте куче (Авторско издание, Белград, 2011). Добитник е на бројни награди и сместен во неколку значајни антолигии на песни : Панонски галеб XIX, Рудничка врела XIX, Гарави сокак XIX...

       Еден од авторите на книгата Завештања 2012 која ја издава Здружението на српски писатели од Швајцарија.

       Од 2008. година како колумнист пишува за Плитика, во рубриката Погледи, како и за ТВ Ревија за истата куќа.

      Од 2009. година писува колумни за Правда, каде се бави со аналитички - синтетичко проучување на блиската и актуела историја на Србија. Окупиран со теми за војничките злочини, покрај бројни пофалби политичките неистомисленици без аргументи и докази повеќе пати го напаѓале дека манипулира со читателите и шири говор на омраза.

       2009. година текстовите му се печатени во тираж од околу три милиони примероци во различни дневни весници, публикации... Еден е од најчитаните колумнисти во Србија 2008. и 2009. година и жртва на разни политички манипулации. Од сенка делувал на важни одлуки од политичкиот врв. Политичарите и службите за известување му ги крадат идеите преку СМС. Саша Mиливојев на пример е творец на идејата за Политички штрајк и професионални соборувач на рејтингот. Се бави со политика драматургија како во книжевноста така и во реалноста.

        На белградската публика два пати и ги претставува своите поетски остварувања, во Етнографскиот музеј во соработка со истакнати уметници како што се: Исидора Бјелица, Ивана Жигон, Јелена Жигон, Далиборка Стојшич, Ева Рас, Данијел Павлович, Жижа Стојанович, Злата Нуманагич, Бранка Веселинович... За неговата поезија зборувале и прочуени глумци Светлата Бојкович, Ружица Сокич, Даница Ачимац, Снежана Савич, Сузана Манчич и други. Оља Ивањицки и режисерите Здравко Шотра и Марко Новакович со своја соработка исто така го подржуваат младиот автор.

       Фанови на неговите песни има ширум низ целиот свет. Книгата When the Firefly is Gone во мај 2010 година ја претставува на читателската публика во Каиро, каде што присуствува на разни книжевни собирања, каде што за него говорат познатите писатели: Соха Заки и Алаа Ал Асвани (еден од најпознатите писатели во светот, основач на опозицискиот политички потег Кифаја).

       Во Саудиска Арабија новинари пишуваат за неговата љубов кон Господ, во египетските дневни весници Саша Миливојев се споменува како Поет на мистичниот лет и медитација. ТВ Ревија Шашати ексклузивно ја објавува неговата песна Разговор са Алах, а Акхбар делот во милион примероци.

       Студиски снимил четири песни, четири синглови, во соработка со хеви-метал групата Алогија, пеел свои песни.

       Миливојев е и патописец, соработник во VIP TRIP Diplomatic магазинот на Исидора Бјелица, од самото постоење. Пишувал за Египет, Ирак, Мароко, Словенија ... Објавува колумни и на официјалниот сајт sasamilivojev.com , како и на сајтот kakonarodkaze.com

       Иако е испечатен само во 200 примероци и тоа на трошок на студентот по книжевност романот Дечак из Жуте куче“ е глобална вест во 2012. година шокирајќи ги читателите и дипломатските кругови ширум светот. Тимур Блохин и Јован Вукотич се најзначајните новинари кои се споменуваат во биографијата на Саша Миливојев, бидејќи со нивна соработка постигнува светски медиумски успех: интервјуто кое е дадено за Гласот на Русија е објавено од медиуми на англиски, португалски, шпански, арапски, германски, полски, руски, француски, српски, италијански и албански јазик, во бразилски вести, во Сомалија, на насловна страна за весникот Торонто потоа во угледни медиуми како што се: The Oslo Times, украински Телеграф, Armenia Today, Радио Телевизија во Република Српска, Barometar (Киргистан), Bota Sot (Албанија), Глас Српске, Rajoni Press (Албанска информативна агенција), украинска Фраза, Правда и Блиц (Србија), Срна (Информативна агенција Република Српска), Lajme Shqip (Албанија), Лепота и Здравље (Србија), Press Online (БиХ), News Meeting (Турција), Franco da Rocca News... Интервју е објавено на повеќе стотици интернет портали и весници ширум светот, па е стигнато и до Ватикан по што и папата Бенедикт XVI се обраќа на светската јавност по повод трговијата со човечки органи.

       Саша Миливојев има големи проблеми со дискриминацијата во медиумите во Србија но неспорно е дека остава неизбришлива трага, неговото име, неговите фотографии и наслови се појавуваат во вкрстени зборови...

  

 

Саша Миливојев - ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЧЕ

.

Превод српски - македонски: Стевчо Спиркоски

.

THE OSLO TIMES: Saša Milivojev - The Boy from the Yellow House – Book release, (www.theoslotimes.com)

ГЛАС РУСИЈЕ, интервју: Саша Миливојев, Дечак из Жуте куће - „Гледао сам како тестером секу леш“, аутори: Тимур Блохин и Јована Вукотић, (www.serbian.ruvr.ru)

THE VOICE OF RUSSIA: Saša Milivojev, Horrific organ harvesting lair described by an eyewitness, authors: Timur Blokhin and Jovana Vukotić, (www.english.ruvr.ru)

НОВИНЕ ТОРОНТО: На насловној страни Саша Миливојев - ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ, (www.novine.ca)

НОВИНЕ ТОРОНТО (У фокусу): „Извадио сам Србину срце, и даље је куцало“, интервју Саше Миливојева, аутора романа Дечак из Жуте куће, (www.novine.ca)

ПОЛИТИКА - Енигматика: Скандинавка - Саша Миливојев у укрштеним речима (Дечак из Жуте куће, Кад свитац одлети), аутор: Драган Николић, (www.politika.rs)

Saša Milivojev - DUBAI - UNITED ARAB EMIRATES (UAE)

Saša Milivojev - NAIROBI, MOMBASA, KENYA

Saša Milivojev - CASABLANCA, RABAT, MOROCCO

Saša Milivojev - ADDIS ABABA, ETHIOPIA

ARMENIA TODAY - Косово: в логове черных трансплантологов - Книга сербского писателя Саши Миливоева «Мальчик из Желтого дома» (www.armtoday.info)

Saša Milivojev - TAJ MAHAL, AGRA, INDIA

Saša Milivojev - DELHI, INDIA

PPRAVDA: Književnik Saša Milivojev žrtva porno fotomontaže, (www.pravda.rs)

ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ РАСТУЖИО ПАПУ, интервју Саше Миливојевa који шокира свет

SAŠA MILIVOJEV I „UBICA JUGOSLOVENSKE UDBE SLOBODAN PIVLJANIN“

ТЕЛЕГРАФ (Украина): Книга сербского писателя Саши Миливоева „Мальчик из Желтого дома“, (www.telegraf.com.ua)

Офіційний сайт Одеського Національного Університету імені І. І. Мечникова (Украина): Книга сербского писателя Саши Миливоева „Мальчик из Желтого дома“, (www.onu.edu.ua)

Saša Milivojev - LUGANDA

Saša Milivojev - PHOTO GALLERY 2013.

Saša Milivojev - RHODES, LINDOS, PANORMITIS, SYMI - GREECE

NEWS MEETING (Turkey): Saša Milivojev - WHEN THE FIREFLY IS GONE, Tags: Daliborka Stojšić, Olja Ivanjicki, Spasoje Ž. Milovanović, Žiža Stojanović, Eva Ras, Zlata Numanagić, Rada Saratlić, Ljubomir Kokotović... (www.newsmeeting.com)

RAJONI PRESS (Kosovë/Kosova): Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.rajonipress.com)

DAL.by (Беларусь): Книга сербского писателя Саши Миливоева „Мальчик из Желтого дома“, (www.dal.by)

ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ УСКОРО У СКУПШТИНИ, Васељенска ТВ, фотографије: Саша Миливојев, Томислав Николић, Миланка Карић, Ненад Чанак, Исидора Бјелица, генерал Стеван Мирковић... (www.vaseljenska.com)

SOMALILAND SUN (Somalia): Saša Milivojev - Horrific organ harvesting lair described by an eyewitness, (www.somalilandsun.com)

VOZ DA RÚSSIA: Sacha Milivoev - Mercado negro de venda de órgãos aos olhos de uma testemunha ocular, (www.portuguese.ruvr.ru)

24 SATA: Saša Milivojev - Ovaj momak je u ime Beograda otpjevao Bajramsku pjesmu – postaje zvijezda u arapskom svijetu, (www.24sata.info)

LA VOZ DE RUSIA: Saša Milivojev - Escritor serbio denuncia extirpación de órganos a secuestrados por terroristas albaneses, (www.spanish.ruvr.ru)

РАДИО ТЕЛЕВИЗИЈА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ: Саша Миливојев у вестима, „Дечак из Жуте куће“ најшокантнији роман, (www.rtrs.tv)

LA VOIX DE LA RUSSIE: Sacha Milivoyév - "Le garçon de la maison jaune": la planque des transplantologues noirs vue par le témoin, (www.french.ruvr.ru)

LAJME SHQIP (Shqipëria, Kosovë/Kosova): Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.lajm-shqip.com)

ГЛАС СРПСКЕ, Саша Миливојев, вијести дана: „Дечак из Жуте куће“ најшокантнији роман, (www.glassrpske.com)

CAUSHLIA (Shqipëria): Tmerri në klinikën e transplantit të organeve në Shqipëri, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.caushlia.com)

GŁOS RОSJI: Sasza Miliwojew - „Chłopiec z Żółtego domu“: jaskinia czarnych transplantologów w relacji naocznego świadka, (www.polish.ruvr.ru)

LEPOTA & ZDRAVLJE: Saša Milivojev - INTERVJU KOJI JE ŠOKIRAO SVET, (www.lepotaizdravlje.rs)

BOTA SOT (Kosovë/Kosova): Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.botasot.info)

LA VOCE DELLA RUSSIA: Sascia Milivoev - Il ragazzo della casina gialla, (www.italian.ruvr.ru)

ГОЛОС РОССИИ, Саша Миливоев - Мальчик из Желтого дома - В логове черных трансплантологов: "Я смотрел, как труп режут пилой", (www.rus.ruvr.ru)

قراءة في قصيدة "ساشا" وحواره مع الله

... ساشا ميليفويف شاعر وكاتب وكاتب اعمدة صحفية ومحلل سياسي صربي، من أصل روسي ...

ساشا ميليفويف - عندما تحلق اليراعة

साशा मिलीवोएव - लेखक, कवि, पत्रकार, स्तंभ-लेखक, राजनीतिक विश्लेषक, (www.sasamilivojev.com)

ПРАВДА, Саша Миливојев, тема дана: "Дечак из Жуте куће“ најшокантнији роман, (www.pravda.rs)

SRNA (Novinska agencija Republike Srpske), Saša Milivojev, Najnovije vijesti: "Dečak iz Žute kuće" najšokantiji roman, (www.srna.rs)

NEWS MEETING (Turkey): The Boy from the Yellow House, a journalistic novel written by the Serbian writer Sasa Milivojev, (www.newsmeeting.com)

NEWS MEETING (Turkey): Саша Миливоев - Мальчик из Желтого дома - В логове черных трансплантологов: "Я смотрел, как труп режут пилой, (www.newsmeeting.com)

ВОСТОК: Саша Миливојев - Дечак из Жуте куће: "Гледао сам како тестером секу леш", (www.vostok.rs)

BALKAN.WEB (Shqipëria, Kosovë/Kosova): Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.balkanweb.com)

DOZNAJEMO: Saša Milivojev - Ovaj momak je u ime Beograda otpjevao Bajramsku pjesmu – postaje zvijezda u arapskom svijetu, (www.doznajemo.com)

PRESS ONLINE (BiH): "Dečak iz Žute kuće" najšokantniji roman, Saša Milivojev, (www.pressrs.ba)

NEZAVISNE Novine, Saša Milivojev: Dečak iz Žute kuće naјokantniji roman, (www.nezavisne.com)

ASSOCIAZIONE CULTURALE LA TORRE (Italia): Droga ed orrori del Kossovo indipente, Saša Milivojev, (www.associazionelatorre.com)

ЈСО - ЦРВЕНЕ БЕРЕТКЕ, Саша Миливојев - "Дечак из Жуте куће": Гледао сам како тестером секу леш, (www.crveneberetke.com)

ФРАЗА (Украина): В логове черных трансплантологов - "Я смотрел, как труп режут пилой" - Книга сербского писателя Саши Миливоева «Мальчик из Желтого дома» (www.fraza.ua)

ALB TIME (Shqipëria, Kosovë/Kosova): Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.albtime.com)

FRANCO DA ROCHA NEWS (Brasil): Sacha Milivoev - Mercado negro de venda de órgãos aos olhos de uma testemunha ocular, (www.francodarochanews.jex.com.br)

BAROMETER (Кыргызстан): В логове черных трансплантологов - "Я смотрел, как труп режут пилой" - Книга сербского писателя Саши Миливоева «Мальчик из Желтого дома» (www.barometer.kg)

GLOBISOT: Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet

STANDARDI (Kosovë/Kosova): Rusët përkrahin shpifjet e Serbisë, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.standardi.info)

FORUMI SHQIPTAR: Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.forumishqiptar.com)

KOSOVA.info: Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.kosova.info)

LajmiFundit (Shqipëria): Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.lajmifundit.al)

AlbNews (Shqipëria): Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.albnews.al)

77 NEWS (Shqipëria): Media ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.77news.al)

Agjencioni Floripress (Shqipëria): Gënjeshtrat e Mediave ruse - Llahtaria në klinikën shqiptare ku u hoqën organet, Sasha Milivojev, Djali i shtëpisë së verdhë, (www.floripress.blogspot.com)

Intervju: Saša Milivojev, srpski pesnik u (s)mutnom vremenu, Poezija na raskrsnici KOD ŽUTE KUĆE, PRAVDA, Beograd, 1.11.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Globalna mreža Al Kaide, kolumna, Pravda, Beograd, 10-11.10.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Titova Mitrovica, kolumna, Pravda, Beograd, 5-6.9.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Materijalno nije važno, kolumna, POLITIKA, Beograd, 23.9.2008. (www.politika.rs)

Saša Milivojev – PESMOM DO ARAPSKOG SVETA, VIP TRIP Magazin, broj 3, Leto 2011.

Saša Milivojev: Krezava Srbija, kolumna, PRAVDA, Beograd, 29-30.8.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: SVEDOCI ŽUTE KUĆE, Pismo Karli Del Ponte, kolumna, PRAVDA, Beograd, 13. avgust 2009, str. 10. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Pravda čika Jove Zmaja, kolumna, PRAVDA, Beograd, 23-24.1.2010. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev u egipatskoj TV Reviji "Šašati", (www.shashati.net.eg)

Saša Milivojev: Teško je započeti karijeru u Evropi, kolumna, POLITIKA, Beograd, 10.8.2009. (www.politika.rs)

Saša Milivojev u egipatskom Akhbar-u, članak štampan u milion primeraka! (www.akhbarelyom.org.eg)

Intervju, ZDRAVKO ŠOTRA: „Imam više ideja nego vremena“, autor: SAŠA MILIVOJEV, Politika, ТV Revija, Beograd, 24-30.1.2009. (www.politika.rs)

Saša Milivojev: Kako istrebiti kič, kolumna, PRAVDA, Beograd, 25.2.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev, Napala ga glumičica Nada Lobi Blam: „Samo Eva zna zašto je ušla tamo“, Intervju: Nada Blam, Autor: Srećko Milovanović, PRAVDA, Beograd, 23.10.2010. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Laku noć, Srbijo; Kolumna, POLITIKA, Beograd, 17.7.2009. (www.politika.rs)

Saša Milivojev: Srpski fenomen, kolumna, POLITIKA, Beograd, 6.8.2009. (www.politika.rs)

Saša Milivojev: Srbija pocepanih patika, kolumna, POLITIKA, Beograd, 2.10.2008. (www.politika.rs)

Saša Milivojev, Primer kako frustrirani novinari preko njega grade ime: „Pesnik i njegov alibi“; Kolumna, autor: Jan Briza, POLITIKA, Beograd, 12.8.2009.

Saša Milivojev, Primer kako frustrirani novinari grade ime preko njega: „Nisu sva zla došla iz Evrope“; Kolumna, autor: Slaviša Raković, POLITIKA, Beograd, 12.8.2009.

Saša Milivojev: Kašalj u tramvaju, kolumna, PRAVDA, Beograd, 4-5.7.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Lakrdija o Arkanu, kolumna, PRAVDA, Beograd, 25-26.7.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Zakoni i retorička magla, kolumna, PRAVDA, Beograd, 28-29.11.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Bolan krik srpskog naroda, kolumna PRAVDA, Beograd, 7.12.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Karijera u Evropi, kolumna, PRAVDA, Beograd, 12-13.9.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: O demokratiji, kolumna, PRAVDA, Beograd, 24-25.10.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Laku noć, Srbijo; Kolumna, PRAVDA, Beograd, 18-19.7.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Pričajmo o abortusima, kolumna, PRAVDA, Beograd, 4.11.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Srbija protiv veštica, kolumna, PRAVDA, Beograd, 15.3.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Domaćica sa Dunava, kolumna, PRAVDA, Beograd, 17-18.10.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Cipela od Moskve, kolumna, PRAVDA, Beograd, 16-17.5.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Vaspitna uloga pisca, kolumna, Pravda, Beograd, 24.9.2009. (www.pravda.rs)

In memoriam: Danica Aćimac, Kad zatrepti zelena slika, autor: Saša Milivojev, PRAVDA, Beograd, 16.6.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Strah od Alaha, kolumna PRAVDA, Beograd, 7-8.11.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev – O LJUBAVI NA TRI JEZIKA, KURIR, Beograd, 27.2.2010.

Saša Milivojev – KAD SVITAC ODLETI, Andergraund kritika Milana B. Popovića, BLIC, Beograd, 18.4.2010. (www.blic.rs)

Saša Milivojev: Emocije Srbije, kolumna, PRAVDA, Beograd, 3-4.10.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev, intervju, PRAVDA, 22.9.2010. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Savest Radovana Karadžića, kolumna, Pravda, Beograd, 22-23.8.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Ponos malog prsta, kolumna, PRAVDA, Beograd, 30.4-3.5.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Država jeftinih žitarica, kolumna, POLITIKA, Beograd, 31.10.2008. (www.politika.rs)

Saša Milivojev: Svaki peti plaćenik, kolumna, PRAVDA, Beograd, 6-7.6.2009. (www.pravda.rs)

Saša Milivojev: Domaćica sa Dunava, kolumna POLITIKA, Beograd, 18.2.2009. (www.politika.rs)

Intervju: SAŠA MILIVOJEV, SVET, Beograd, autor: Ivona Višnjić Palada, (www.svet.rs)

Intervju, DANICA AĆIMAC, glumica: „Cela Jugoslavija je disala sa nama“, autor: SAŠA MILIVOJEV, POLITIKA, TV Revija, Beograd, 3-9.1.2009. (www.politika.rs)

Intervju sa Markom Novakovićem: „Ljubav uvek pobedi“, autor: SAŠA MILIVOJEV, POLITIKA, TV Revija, Beograd, 17-23.10.2009. (www.politika.rs)

Intervju sa Žižom Stojanović: „Gde je penzija, gde je Paprika?“, autor: SAŠA MILIVOJEV, PRAVDA, Beograd, 22-23.8.2009.

Intervju sa Žižom Stojanović: „ŠTRAJKOVAĆU GLAĐU ISPRED VLADE; Autor: Saša Milivojev, Pravda, Beograd, 21-22.3.2009.

Saša Milivojev: Kotratužba i za ustaše, kolumna, PRAVDA, Beograd, 30.12.2009.

Saša Milivojev: Legalizacija prostitucije, kolumna, PRAVDA, Beograd, 15-16.8.2009.

Saša Milivojev: O ljubavi na tri jezika, Pesničko veče u najavi, POLITIKA, Magazin, Beograd, 21.2.2010. (www.politika.rs)

Saša Milivojev: Problemi zbog „Bolonje“, kolumna, POLITIKA, Beograd, 7.10.2009. (www.politika.rs)

Saša Milivojev: Proslava etničkog čišćenja, kolumna, PRAVDA, Beograd, 8-9.8.2009.

Saša Milivojev – TAJNA IZA UZDAHA, recencija Branke Jajić, Zrenjanin list, 4.8.2006.

Saša Milivojev: Tražiti bubreg nazad, kolumna, POLITIKA, Beograd, 15.1.2009. (www.politika.rs)

Saša Milivojev - ZOV MAROKA, VIP Trip Diplomatic magazin, Jesen 2012.

Saša Milivojev - BAGDAD NIKAD NEĆE IZGUBITI LEPOTU, VIP TRIP Diplomatic magazin, jesen 2011.

Književne Novine Udruženja književnika Srbije: Kurirka OLGA STOJANOVIĆ - KONTRO-VERZIJA i PER-VERZIJA O DEČAKU IZ ŽUTE KUĆE

Saša Milivojev: LJUBAV U LJUBLJANI, VIP TRIP Dipolimatic 8, zima 2013.

SAŠA MILIVOJEV - Official site

Dnevne novine DAN (Crna Gora): Saša Milivojev - Mladost prikliještena u surovom kličnu, autor Milan B. Popović, 22.1.2013. (www.dan.co.me)

MONTE NEWS (Agregator vijesti iz Crne Gore): Saša Milivojev - Mladost prikliještena u surovom kličnu, (www.montenews.me)

Saša Milivojev: SRAMNA PRESUDA - OSLOBOĐENI RATNI ZLOTVORI, Kako Narod kaže 20.11.2012, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev improvizovao Mokranjca. DRUGA ZORA - hit koji se čeka vekovima, Kako Narod kaže 10.08.2012, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev, kolumna, KAD GLUMICA NISKO PADNE: "TI SI NIKO - LAKU NOĆ, BAKO", Kako Narod kaže 21.06.2012, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev: ŠPIJUNSKA MREŽA, Kako Narod kaže 15.04.2012, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev: SA DAČIĆEM U EU, Kako Narod kaže 14.03.2012, kolumna, tagovi: Ivica Dačić, Slavica Đukić Dejanović, SPS, EU, Evropska unija, integracije...(www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev: MIRIS KOZE U NASTAVI, Kako Narod kaže 16.02.2012, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev: ONI MRZE NAROD, Kako Narod kaže 24.09.2011, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev: POLITIČKI ŠTRAJK ŽEĐU, Kako Narod kaže 17.09.2011, kolumna, tagovi: Tomislav Nikolić, Oliver B. Antić, Aleksandar Vučić...(www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev: ZHIZON ISCELJUJE MUZIKOM, Kako Narod kaže 11.06.2012, (www.kakonarodkaze.com)

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić i Saša Milivojev, autor romana Dečak iz Žute kuće, Kako Narod kaže 30.05.2012, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev uputio pisma Karli Del Ponte i Diku Martiju, Kako Narod kaže 10.10.2011, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev: SOHA ZAKY - SNAGA KAIRA, Kako Narod kaže 10.10.2011, (www.kakonarodkaze.com)

ZDRAVKO ŠOTRA: MUŠKARCI SE LJUTE ŠTO U SERIJAMA POKAZUJEM NJIHOVE SLABOSTI, Kako Narod kaže 26.09.2011, autor: Saša Milivojev, (www.kakonarodkaze.com)

Olga Stojanović: KONTRO-VERZIJA i PER-VERZIJA o Dečaku iz Žute kuće, Kako Narod kaže 19.09.2011, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev snimio hit pesmu: ZA TOBOM UMIREM, Kako Narod kaže 02.11.2011, (www.kakonarodkaze.com)

Nacionalna Štetočina: INTELEKTUALCI, DEFINITIVNO BI TOP, Kako Narod kaže 08.06.2012, (www.kakonarodkaze.com)

Saša Milivojev: SRAMNA PRESUDA - OSLOBOĐENI RATNI ZLOTVORI, kolumna, PRAVDA, 20.11.2012. (www.pravda.rs)

Sacha Milivoyév - Le garçon de la maison jaune - LIVEINTERNET.RU

Saša Milivojev u emisiji kod Suzane Mančić. TV KOŠAVA, 10.4.2010.

Saša Milivojev: NE ŠIRIM "GOVOR MRŽNJE"! - Saša Milivojev i Snežana Savić kod Suzane Mančić u emisiji. TV KOŠAVA, 10.4.2010.

Saša Milivojev na crnim listama! - Saša Milivojev u emisiji kod Suzane Mančić otvoreno o diskriminaciji. TV KOŠAVA, 10.4.2010.

Snežana Savić, Suzana Mančić, Saša Milivojev: THE NOOK, THE HEALER

IZ DRUGOG UGLA: Saša Milivojev i Dečak iz Žute kuće rasplakali Svetlanu Miss u emisiji!

ВИДОВДАН: Саша Миливојев, ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ, опис и одломци романа – узнемирујућ садржај, (www.vidovdan.org)

СРПСКА ЕЛИТА: Председник Србије Томислав Николић и Саша Миливојев, аутор романа „Дечак из Жуте куће“, (www.srpskaelita.rs)

СРПСКА ЕЛИТА: Далиборка Стојшић - Син душе Саша Миливојев, (www.srpskaelita.rs)

HITOVI.BA: Saša Milivojev - DRUGA ZORA, (www.hitovi.ba)

МАГАЦИН (Национални портал): Саша Миливојев - ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ, (www.magacin.org)

СРБски ФБРепортер: Саша Миливојев - ОНИ МРЗЕ НАРОД, колумна, (www.facebookreporter.org)

Nova zvezdana staza: Saša Milivojev - BESMRTNA (pesma posvećena prijateljici Isidori Bjelici), (www.novazvezdanastaza.com)

GLAS DIJASPORE: Saša Milivojev - RTS KRŠI USTAV OBJAVLJIVANJEM MAPE SRBIJE BEZ KOSOVA, (www.dijaspora.wordpress.com)

VESTI.RS: Saša Milivojev - Dečak iz Žute kuće - "Gledao sam kako testerom seku leš", (www.vesti.rs)

U BALKANSKE ZORE: Saša Milivojev - Dečak iz Žute kuće - "Gledao sam kako testerom seku leš", (www.ubalkanskezore.com)

ЈАДОВНО: Саша Миливојев - "ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ" НАЈШОКАНТНИЈИ РОМАН", (www.jadovno.com)

SRPSKO-EVROPSKI PORTAL (SEP): Saša Milivojev - "DEČAK IZ ŽUTE KUĆE" NAJŠOKANTNIJI ROMAN, (www.sep.rs)

СРПСКА ЕЛИТА: Позната имена српске књижевности ... (у наставцима) ... Саша Миливојев ... (www.srpskaelita.rs)

BANJALUKA INFO: Saša Milivojev - "DEČAK IZ ŽUTE KUĆE" najšokantniji roman, (www.banjaluka-info.com)

VESTI.RS: Saša Milivojev - DEČAK IZ ŽUTE KUĆE, opis i odlomci romana – uznemirujuć sadržaj, ne preporučuje se maloletnim i psihički osetljivim osobama... (www.vesti.rs)

LAJK.BA: Saša Milivojev - Dečak iz Žute kuće - "Gledao sam kako testerom seku leš", (www.lajk.ba)

SLOBODNA CRNA GORA: Saša Milivojev - "DEČAK IZ ŽUTE KUĆE" najšokantniji roman, (www.slobodnacrnagora.eu)

MOJE NOVOSTI: Saša Milivojev - Dečak iz Žute kuće - "Gledao sam kako testerom seku leš", (www.mojenovosti.com)

СРБОСЛОВ: Језичка трибина у УКС, српски писци о језику српском... Огласио се и Саша Миливојев... (www.srboslov.info)

ДНЕВНЕ НОВИНЕ: Саша Миливојев - Срамна пресуда – Ослобођени ратни злотвори! (www.dnevnenovine.rs)

ВИДОВДАН: Саша Миливојев - ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ ускоро и у скупштини! Тагови: Томислав Николић, Ивица Дачић, Миланка Карић, генерал Стеван Мирковић, Ненад Чанак, Оливер Дулић, Александар Конузин, Вук Јеремић... (www.vidovdan.org)

СРБСКИ ЖУРНАЛ: Саша Миливојев - ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ ускоро и у скупштини! Тагови: Томислав Николић, Ивица Дачић, Миланка Карић, генерал Стеван Мирковић, Ненад Чанак, Оливер Дулић, Александар Конузин, Вук Јеремић... (www.srpskizurnal.com)

СРПСКА ЕЛИТА: Саша Миливојев - ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ, (www.srpskaelita.rs)

OДМОТАВАЊЕ: Кад свитац одлепи (приказ збирке Кад свитац одлети, Сашa Миливојев), пише Јелена Ниџовић, (www.odmotavanje.com)

Dobra Knjiga: SAŠA MILIVOJEV - DEČAK IZ ŽUTE KUĆE, (www.dobra-knjiga.com)

СРБИН.ИНФО: Албански злочини над Србима - ужасна исповест Дечака из Жуте куће, аутор Саша Миливојев, (www.srbin.info)

Саша Миливојев на Првој Језичкој трибини Удружења књижевника Србије, у новом циклусу 2012/2013, (www.cirilica-beograd.com)

E-NOVINE (Elektronsko smeće NATO pakta): Žuta suza za žutu kuću, Saša Milivojev i Svetlana Miss, (www.e-novine.com)

E-NOVINE (Elektronsko smeće NATO pakta): Odgovor Saše Milivojeva, deteta iz Žute kuće - IZVADILI SU MI SRCE, ALI ONO JOŠ KUCA, sve organe izvadio Petar Luković, (www.e-novine.com)

E-NOVINE (Elektronsko smeće NATO pakta): Naš Draža, najplementiji vojskovođa. Opoganio: Petar Luković. Tagovi: Emir Kusturica, Saša Milivojev, Milorad Dodik, Boris Tadić, Dragoljub Draža Mihajlović, Veselin Đuretić... (www.e-novine.com)

E-NOVINE (Elektronsko smeće NATO pakta): Najgori britanski pesnik svih vremena. Tagovi: Saša Milivojev, William McGonagall... (www.e-novine.com)

E-NOVINE (Elektronsko smeće NATO pakta): NENADJEBIVA MAJA, video trash. Tagovi: Maja Nikolić, Saša Milivojev, Grand... (www.e-novine.com)

E-NOVINE (Elektronsko smeće NATO pakta): PUN VRCAVIH MISLI, PRAVI NIČE... * Redakcija e-novina čestita Draganu Simeunoviću i Emilu Vlajkiju na ovom kulturnom događaju potresnom pjesmom „Za tobom umirem“ njihovog kolege, pisca, pjesnika, muškog modela i pjevača Saše Milivojeva, (www.e-novine.com)

ВАСЕЉЕНСКА ТВ, Саша Миливојев - Дечак из Жуте куће: Гледао сам како тестером секу леш, 30. октобар 2012. | Тимур Блохин / Јована Вукотић / Глас Русије, (www.vaseljenska.com)

My Press-Release: Саша Миливоев - "Мальчик из Желтого дома" - В логове черных трансплантологов - "Я смотрел, как труп режут пилой", (www.mypress-release.biz)

СМИ2: Саша Миливоев - "Мальчик из Желтого дома" - В логове черных трансплантологов - "Я смотрел, как труп режут пилой", (www.smi2.ru)

МЕТАТЕКА НОВОСТИ Бета: Саша Миливоев - "Мальчик из Желтого дома" - В логове черных трансплантологов - "Я смотрел, как труп режут пилой", (www.metateka.com)

Рамблер-Новости: Саша Миливоев - "Мальчик из Желтого дома" - В логове черных трансплантологов - "Я смотрел, как труп режут пилой", (news.rambler.ru)

I.UA (Украина), новости: Саша Миливоев - "Мальчик из Желтого дома" - В логове черных трансплантологов - "Я смотрел, как труп режут пилой", (www.i.ua)

Saša Milivojev - ZA TOBOM UMIREM

Saša Milivojev - LEDENI SPOMENIK

Saša Milivojev - DRUGA ZORA

Saša Milivojev - BAJRAMSKA PESMA

Eva Ras i Saša Milivojev: TAJNA IZA UZDAHA

Žiža Stojanović i Saša Milivojev: TAJNA IZA UZDAHA

Zlata Numanagići i Saša Milivojev: TAJNA IZA UZDAHA

Jelena Žigon, Bašar AlHadla, Danijela Mirković, Saša Milivojev: ISCELITELJ, na promociji knjige KAD SVITAC ODLETI, Etnografski muzej u Beogradu, 27.2.2010.

Jelena Žigon i Saša Milivojev: MOLITVA, na promociji knjige KAD SVITAC ODLETI, Etnografski muzej u Beogradu, 27.2.2010.

Jelena Žigon, Bashar AlHadla, Danijela Mirković, Saša Milivojev: A SLUMBER FIREFLY

Jelena Žigon čita pesmu "SIN DUŠE" koju je Daliborka Stojšić posvetila pesniku Saši Milivojevu. Etnografski muzej u Beogradu, 27.2.2010.

Najbolja srpska glumica IVANA ŽIGON takođe je govorila poeziju Saše Milivojeva. Slušate pesmu PRVI GREH... Etnografski muzej u Beogradu, 27.2.2010.

Najbolja srpska glumica IVANA ŽIGON takođe je govorila poeziju Saše Milivojeva. Slušate pesme KUTAK, VINO I VATRA... Etnografski muzej u Beogradu, 27.2.2010.

IVANA ŽIGON i BAŠAR ALHADLA - VINO I VATRA, autor SAŠA MILIVOJEV, Etnografski muzej u Beogradu, 27.2.2010.

KTV: Saša Milivojev - O SRBIMA I KARLI DEL PONTE (autor emisije: Mirjana Kovačev)

BOSNA EXPRES RADIO: Saša Milivojev - Ovaj momak je u ime Beograda otpjevao Bajramsku pjesmu – postaje zvijezda u arapskom svijetu, (www.bosnaexpres.fr)

NOWE BAŁKANY: Sasza Miliwojew - „Chłopiec z Żółtego domu”: jaskinia czarnych transplantologów w relacji naocznego świadka, (www.nowebalkany.pl)

РУССКИЕ НОВОСТИ (Информационное агенство): Книга сербского писателя Саши Миливоева «Мальчик из Желтого дома», (www.ru-news.ru)

СРПСКА.РУ: Книга сербского писателя Саши Миливоева «Мальчик из Желтого дома», (www.srpska.ru)

AKADEMEDIA SRBIJA: Книга сербского писателя Саши Миливоева «Мальчик из Желтого дома», (www.akademediasrbija.com)

Branka Veselinović u 92. godini života govori na promociji knjige Saše Milivojeva

KORENI (Portal istine): Saša Milivojev - Dečak iz Žute kuće: Gledao sam kako testerom seku leš, (www.koreni.rs)

NASLOVI.NET: Odgovor Saše Milivojeva, deteta iz Žute kuće - IZVADILI SU MI SRCE, ALI ONO JOŠ KUCA, sve organe izvadio Petar Luković, (www.naslovi.net)

NASLOVI.NET: Književnik Saša Milivojev žrtva porno fotomontaže, (www.naslovi.net)

VESTI.RS: Žuta suza za žutu kuću, Saša Milivojev i Svetlana Miss, (www.vesti.rs)

VESTI.RS: Odgovor Saše Milivojeva, deteta iz Žute kuće - IZVADILI SU MI SRCE, ALI ONO JOŠ KUCA, sve organe izvadio Petar Luković, (www.vesti.rs)

ФРОНТАЛ: Саша Миливојев - "ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ" НАЈШОКАНТНИЈА КЊИГА САЈМА! (www.frontal.rs)

ПОУКЕ (православна друштвена мрежа): Саша Миливојев - ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ, опис и одломци романа, (www.pouke.org)

СРБИ НА ОКУП (Свесрпски информативни портал): Саша Миливојев - "ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ" - "Гледао сам како тестером секу леш", (www.srbinaokup.info)

СРБИН.срб: Саша Миливојев - "ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ" - "Гледао сам како тестером секу леш", (www.srbin-srb.net)

AKADEMEDIA SRBIJA: Саша Миливојев - "ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ" - "Гледао сам како тестером секу тело!", (www.akademediasrbija.com)

ФОНД СТРАТЕШКЕ КУЛТУРЕ (Вести): Саша Миливојев - "ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ" - "Гледао сам како тестером секу леш!", (www.fondsk.ru)

СРБСКИ ЖУРНАЛ: Саша Миливојев - "ДЕЧАК ИЗ ЖУТЕ КУЋЕ" - "Гледао сам како тестером секу леш! (www.srpskizurnal.com)

VESTINET.RS: Kontroverzni Srbin Saša Milivojev nagrađen od Saudijske Arabije za pjesmu o Bajramu, (www.vestinet.rs)

MEGAVIJESTI.COM: Kontroverzni Srbin Saša Milivojev nagrađen od Saudijske Arabije za pjesmu o Bajramu, (www.megavijesti.com)

GORAPRESS.NET - Saša Milivojev: "Braćo Srbi, ništa niste dobili proganjajući me, a ja sam dobio poklon od Saudijske Arabije!", (www.gorapress.net)

DOZNAJEMO.COM: Sjećate li se momka koji je u ime Beograda pjesmom čestitao Bajram? - Saša Milivojev - Pogledajte šta je sa njim bilo... (www.doznajemo.com)

NKP.BA: Saša Milivojev - Nakon što je snimio Bajramsku pjesmu, uslijedile prijetnje iz Srbije, ali nagrada Saudijske Arabije! (www.nkp.ba)

HABER.BA: Kontroverzni Srbin Saša Milivojev nagrađen od Saudijske Arabije za pjesmu o Bajramu, (www.haber.ba)

SANDZAKLIVE.RS: Pročitajte prijetnje koje dobija mladić koji je u ime Beograda snimio Bajramsku pjesmu, Saša Milivojev, (www.sandzaklive.rs)

SANDZAKLIVE.RS: Sjećate li se momka koji je u ime Beograda pjesmom čestitao Bajram? - Saša Milivojev - Pogledajte šta je sa njim bilo... (www.sandzaklive.rs)

NKP.BA: Sjećate li se momka koji je u ime Beograda pjesmom čestitao Bajram? - Saša Milivojev - Pogledajte šta je sa njim bilo... (www.nkp.ba)

BANJALUKA.COM: Sjećate li se momka koji je u ime Beograda pjesmom čestitao Bajram? - Saša Milivojev - Pogledajte šta je sa njim bilo... (www.banjaluka.com)

METROPOLA.BA: Kako su Arapi nagradili Beograđanina koji je čestitao Bajram, Saša Milivojev, (www.metropola.ba)

CITAJ.BA: Kontroverzni Srbin Saša Milivojev nagrađen od Saudijske Arabije za pjesmu o Bajramu, (www.citaj.ba)

INFO-KS.NET: Sjećate li se momka koji je u ime Beograda pjesmom čestitao Bajram? - Saša Milivojev - Pogledajte šta je sa njim bilo... (www.info-ks.net)

SANDŽAČKE NOVINE: Sjećate li se momka koji je u ime Beograda pjesmom čestitao Bajram? - Saša Milivojev - Pogledajte šta je sa njim bilo... (www.sandzacke.rs)

SENZACIJA.BA: Kontroverzni Srbin Saša Milivojev nagrađen od Saudijske Arabije za pjesmu o Bajramu, (www.senzacija.ba)

STURLICANI.NET: Sjećate li se momka koji je u ime Beograda pjesmom čestitao Bajram? - Saša Milivojev - Pogledajte šta je sa njim bilo... (www.sturlicani.net)

TUZLANSKI.BA: Kontroverzni Srbin Saša Milivojev nagrađen od Saudijske Arabije za pjesmu o Bajramu, (www.tuzlanski.ba)

MOJUSK.BA: Kontroverzni Srbin Saša Milivojev nagrađen od Saudijske Arabije za pjesmu o Bajramu, (www.mojusk.ba)

BALKANDZIJE.NET: Sjećate li se momka koji je u ime Beograda pjesmom čestitao Bajram? - Saša Milivojev - Pogledajte šta je sa njim bilo... (www.balkandzije.net)

CITY RADIO: Kontroverzni Srbin Saša Milivojev nagrađen od Saudijske Arabije za pjesmu o Bajramu, (www.cityradio.ba)

LJUTAKRAJINA.NET: Sjećate li se momka koji je u ime Beograda pjesmom čestitao Bajram? - Saša Milivojev - Pogledajte šta je sa njim bilo... (www.ljutakrajina.net)

E-NOVINE (Elekstronsko smeće NATO pakta), izveštava psihopata Petar Luković: "Prognan Dečak iz Žute kuće, Saša Milivojev napušta Srbiju - odliv mozga", (www.e-novine.com)

VESTI.RS, izveštava psihopata Petar Luković: "Prognan Dečak iz Žute kuće, Saša Milivojev napušta Srbiju - odliv mozga", (www.vesti.rs)

Saša Milivojev: DER JUNGE AUS DEM GELBEN HAUS, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - Deutsch - Biograhie, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - GIZA, CAIRO, EGYPT, (www.sasamilivojev.com)

DOBARZIVOT.COM - Saša Milivojev - Putovanje - TADŽ MAHAL - IZA ČETIRI REKE DŽENETA, (www.dobarzivot.com)

Saša Milivojev - UN GARÇON DE LA MAISON JAUNE, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - Français - Biographie, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev i Snežana Berić - Extra Nena, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev i Isidora Bjelica, (www.sasamilivojev.com)

SAŠA MILIVOJEV I PREDSEDNIK SRBIJE TOMISLAV NIKOLIĆ, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev i Suzana Mančić, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev i Ana Nikolić, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - Biografija najslavnijeg srpskog pesnika, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - English - Biography, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev i Milanka Karić, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev, autor romana Dečak iz Žute kuće i general pukovnik JNA Stevan Mirković, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev i Mis Svetlana Koprivica, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev, Branka Veselinović i Daliborka Stojšić, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev i muftija Muhamed Jusufspahić, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev i Vanja Bulić, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev: KAZNITI ODGOVORNE ZA OSLOBAĐANJE OVK ZLOTVORA, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - Türkçe - Biyografi, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - SARI EVDEKİ ÇOCUK, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev ... FANTASTIC, GIFTED AND HONEST YOUNG PERSON RISE OUT OF THE SERBIAN MIRE! (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - THE BOY FROM THE YELLOW HOUSE, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev improvizovao Mokranjca - DRUGA ZORA; Nacionalna Štetočina: Uvod u čitanje/slušanje pesme Druga Zora ... Šamar društvu, akademskoj javnosti, obrazovnom sistemu, svima preskokom, rupom u vremenu, vekovnom ... (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev: RUŽICA SOKIĆ - ZVEZDA IZNAD ZVEZDA, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - SIN DUŠE, predgovor knjige KAD SVITAC ODLETI, autor: Daliborka Stojšić, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - Magyar - Életrajz, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - Fiú a Sárga házból, (www.sasamilivojev.com)

Саша Миливојев - избор најлепших песама објављених у збирци КАД СВИТАЦ ОДЛЕТИ, (www.sasamilivojev.com)

Saša Milivojev - WHEN THE FIREFLY IS GONE, (www.sasamilivojev.com)

DEČAK IZ ŽUTE KUĆE USKORO U SKUPŠTINI, tagovi: Saša Milivojev, Tomislav Nikolić, Ivica Dačić, Oliver Dulić, Aleksandar Konuzin, Vuk Jeremić, Milanka Karić, Nenad Čanak, Isidora Bjelica, general Stevan Mirković... (www.svevesti.com)